Sterkenburg Yacht Brokers

Due to our participation at Water Sport Fair ‘BOOT Düsseldorf’, our office will be closed from 18/01/26 until 23/01/26

⭠ Return to overview

40 Cabrio

Tuna 40 Cabrio
Brand
Tuna
Model
40 Cabrio
Name
White Horse
Place
Drimmelen
Build year
2007
Engine
Volvo Penta
Engine type
IPS-400
Power
620 hp / 456 kW
Operating hours
635
CE-Status
B
Length
12,20 m
Number of cabins
3
Number of beds
7
€319.000,-

Extra information about this 40 Cabrio

Deze Tuna 40 Cabrio, ontworpen door René van der Velden en gebouwd door Dutch Bay Yachts, combineert stijl, comfort en uitstekende vaareigenschappen. Met haar tijdloze lijnen en hoogwaardige afwerking is dit motorjacht een bijzonder aantrekkelijk geheel voor zowel ontspannen tochten als sportiever varen.

Aangedreven door twee krachtige Volvo Penta IPS-400 motoren (totaal 620 pk) levert het schip indrukwekkende prestaties met een topsnelheid van circa 30 knopen. Dankzij de IPS-aandrijving is manoeuvreren uiterst eenvoudig en zeer precies, wat het manoeuvreren bijzonder comfortabel en eenvoudig maakt. De aanwezigheid van een boegschroef en elektrische ankerlier dragen hier verder aan bij.

Met een lengte van 12,20 meter en een breedte van 4,30 meter biedt het jacht een prima stabiliteit.  Het interieur is stijlvol uitgevoerd met teak en straalt warmte en kwaliteit uit, ook het dek is afgewerkt met teak en zorgt voor een luxe uitstraling. Aan boord is het comfortniveau hoog, mede dankzij voorzieningen zoals een generator (Fisher Panda), omvormer en ruime tankcapaciteiten (1600 liter brandstof en 500 liter water), waardoor langer en comfortabel verblijf aan boord mogelijk is.

Het schip verkeert in zeer goede staat en heeft in de winter van 2025/2026 een uitgebreide onderhoudsbeurt ondergaan. Zo is het onderwaterschip voorzien van nieuwe antifouling (Silic One 2026), zijn de accu’s en omvormer vernieuwd en is het teak professioneel gerenoveerd. Tevens zijn de potdeksels opnieuw gelakt en is het jacht volledig gepolijst, wat zorgt voor een verzorgde en luxe uitstraling.

Deze Tuna 40 Cabrio is volledig vaarklaar en biedt haar nieuwe eigenaar direct zorgeloos vaarplezier. Een compleet, goed onderhouden en uitstekend uitgeruste motorboot die klaar is voor vele mooie uren op het water.

Specifications

Measurements
Length
12,20 m
Width
4,30 m
Draft
1,10 m
Air draught
3,30 m
Water displacement
12.400 kg
Build
Designer
René van der Velden
Shipyard
Dutch Bay Yachts
Build year
2007
Hull category
Deep-V
Romp material
Polyester
Deck material
Teak
Contstruction material
Polyester
Interior
Teak
Motor & Environment
Brand
Volvo Penta
Engine type
IPS-400
Number of engines
2
hp
620 hp
kW
456 kW
Fuel
Diesel
Speed
30 kn
Operating hours
635
Bow truster
Vetus
Transmission
IPS
Consumption
20 ltr. (8 knopen) l/h
Anchor
1
Anchor winch
Elektrisch Lofrans
Battery
Ja
Battery charger
Ja
Inverter
Ja
Generator
Fisher Panda
Antifouling
Sillic One 2026
Safety & Navigation
Log
Raymarine
Autopilot
Raymarine
VHF
Raymarine RAY 54e
Plotter
Raymarine
Tanks
Fuel tanks
1600 L
Water tanks
500 L
Waste water tank
250 L
Interior
Number of cabins
3
Number of beds
7
Heating
Webasto
WC
1
Showers
1
Stern shower
Steering seat
Open cockpit
Second steering position
Flying bridge
Sun tent
Cockpit tent

Comfort

  • Stereo
  • Cooker
  • Galley
  • Salon
  • Dinette
  • Water pressure system
  • Warm water
  • Swimming platform
  • Swimming ladder
  • Fire extinguisher
  • Bilgepump
  • Sea railing
  • Rudder indicator

Extra options

  • IPS pods
  • Kuiptent
  • Mast
  • Zwemtrap

If you have any questions or would like to make an appointment for a viewing, please feel free to contact us.

Stel uw vraag hier
en_GB